Vítejte na stránkách Knihovna Holovousy.

Knihovna Holovousy je Knihovnou roku Královéhradeckého kraje

• Hana Sehnoutková
  • 301
?Místní knihovna Holovousy se zúčastnila krajského kola soutěže "Knihovna roku". Hodnotící komise nás navštívila v pátek 23. 6. 2023. ?
? Rozhodnutím komise byla naše knihovna vybrána, aby reprezentovala Královéhradecký kraj v celostátním kole soutěže. Získali jsme tedy 1. místo!! ???
?Komise kladně hodnotila moderní a příjemný interiér knihovny i jeho bezbariérové řešení ??
? S velkým ohlasem se u komise setkala pobočka v ZŠ a MŠ Chodovice, kde se ve spolupráci se školou pořádají akce na podporu čtenářské a mediální gramotnosti ?‍?‍?
?Osobnost paní knihovnice a její zaujetí pro knihovnu a obec je též velkým přínosem ?‍?
? A teď hurá do celostátního kola, držte nám palce!??
Knihovna Holovousy je Knihovnou roku Královéhradeckého kraje